Follow Us

Copyright 2014 Brand Exponents All Rights Reserved

STRONY WWW

W dzisiejszym świecie nie można mówić o prowadzeniu biznesu bez własnej strony internetowej. Mówi się nawet: „nie masz strony, nie istniejesz”. Jest to dla nas jak najbardziej zrozumiałe, dlatego dokładamy wszelkich starań do projektowania stron internetowych, by były zgodne ze standardem w3c, odpowiednio zoptymalizowane pod kątem wyszukiwania oraz opatrzone nowoczesnym designem.

Etapy wykonania strony internetowej:

Projekt graficzny layoutu strony

Projektowanie strony internetowej rozpoczniemy od projektu graficznego layoutu w zależności od tematyki i przeznaczenia. Po wstępnym zaakceptowaniu layoutu przystąpimy do kodowania grafiki, opierając się na technologii CSS3.

RWD (Response Web Design)

Projektując stronę, opierając się na RWD (Response Web Design), zapewnimy responsywność Twojej strony. Coraz więcej ludzi korzysta z urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety.. By zapewnić widoczność stron internetowych na każdym z tych urządzeń, zaprojektujemy ją, opierając się na technologiach HTML5, CSS3, jQuery/Javascript. Dzięki temu strona zyska miano strony responsywnej, dostosowując się automatycznie do rozmiaru wyświetlacza.

Optymalizacja kodu źródłowego (SEO)

Poza samym wizualnym aspektem dołożymy wszelkich starań, by projektowana strona internetowa była funkcjonalna. Mamy na myśli odpowiednią semantykę kodu źródłowego zgodną ze standardem w3c, ponadto skupimy się na zoptymalizowaniu jej pod konkretne słowa kluczowe, tak aby były przyjazne dla wyszukiwarki Google, lokując się w wynikach wyszukiwania na wysokich pozycjach na frazy związane z Twoim biznesem.

Ponadto pomożemy w wyborze odpowiedniej nazwy domeny i jej rejestracji oraz doradzimy, jak wybrać odpowiedni hosting dla Twojej strony. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu.