Follow Us

Copyright 2014 Brand Exponents All Rights Reserved

SKŁAD GAZET I MAGAZYNÓW, REKLAMA

Jeśli chcesz istnieć w świadomości klientów, zaprojektujemy dla Ciebie reklamy prasowe, makiety, layouty gazet, dodatków i innych wydawnictw drukowanych – również w językach obcych. Wcielimy w życie Twoje wizje i pomysły.

Nasze studio graficzne oferuje wachlarz usług DTP z zakresu składu i łamania tekstu, projektowania gazet, czasopism, ulotek, folderów i plakatów oraz innych materiałów reklamowych w dowolnych wymiarach i formach. Możemy zorganizować dla Ciebie obszerną i spójną kampanię reklamową, która łącząc różne obszary działania, dotrze do maksymalnej liczby odbiorców i sprawi, że Twoja firma stanie się rozpoznawalna. Stworzymy logo Twojej firmy i wykreujemy jej wizerunek tak, by pozytywnie utrwalił się w umysłach klientów.

Przygotujemy dla Ciebie projekty reklam we wszelkich możliwych formatach. Mogą być wśród nich zarówno reklamy zewnętrzne, takie jak billboardy, citylighty, bannery i rollupy, jak i drobne formy graficzne stwarzające możliwość umieszczenia ich na wizytówkach i przedmiotach codziennego użytku.

Uniwersalność naszej oferty sprawi, że Twoja reklama będzie oddziaływała w nieograniczonym zasięgu. Możesz liczyć na nasze bystre oko i pomysłowość. Dysponujemy sporym doświadczeniem zdobytym przy tworzeniu jednego z największych ogólnopolskich dzienników – „Gazety Wyborczej”. Nasz zespół – graficy, operatorzy, DTP, korektorzy – to osoby o wieloletnim doświadczeniu, z dużą wiedzą w swojej dziedzinie.
Jeśli chcesz wykonać swój projekt w jednym miejscu, oferujemy Ci najlepszy zespół, który zaopiekuje się nim od A do Z. Lubimy nowe wyzwania, a każde ze zleceń jest dla nas przygodą.