Follow Us

Copyright 2014 Brand Exponents All Rights Reserved

Nasze usługi

Agora Grafika to grupa osób o różnych zainteresowaniach i specjalizacjach. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwijać się na wielu płaszczyznach jednocześnie, i oferować naszym klientom nowoczesne i dopracowane projekty, niezależnie od ich charakteru.

STRONY WWW

W dzisiejszym świecie nie można mówić o prowadzeniu biznesu bez własnej strony internetowej. Mówi się nawet: „nie masz strony, nie istniejesz”. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu masz pewność, że tworzone przez nas strony WWW spełnią Twoje oczekiwania.

REKLAMA INTERNETOWA I PUBLIKACJE MOBILNE

W czasach mobilności coraz większe znaczenie ma docieranie do odbiorcy każdymi, coraz to szerszymi drogami. Urządzenia mobilne są najlepszym kanałem przekazu. To najszybsza i najskuteczniejsza forma interakcji na linii reklamodawca – odbiorca.

SKŁAD GAZET I MAGAZYNÓW, REKLAMA

Jeśli chcesz istnieć w świadomości klientów, nasze bystre oko zaprojektuje dla Ciebie reklamy prasowe, makiety, layouty gazet, dodatków i innych wydawnictw drukowanych – również w językach obcych.

MONTAŻ WIDEO, FILMY Z DRONA

Chcesz odejść od standardowych zdjęć, marzysz o czymś nieszablonowym? Może chcesz wykorzystać w swojej kampanii reklamowej zapierające dech w piersiach zdjęcia z lotu ptaka? Skorzystaj z drona.

LOGO, IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Wygląd jest istotny, a wizerunek jest podstawą do budowania pozycji na rynku. Liczy się pierwsze wrażenie, dlatego przygotujemy dla Ciebie profesjonalną i wyrazistą identyfikację wizualną.

COPYWRITER

Nowoczesność nowoczesnością, ale naszym istotnym atutem jest SŁOWO. Starannie kroczymy literka po literce, przedzierając się przez lingwistyczne labirynty. Wyobraźnia rodzi niezliczone pomysły, które przelewamy za pomocą klawiatury – tworząc treści oryginalne, zabawne i poprawne językowo.