Follow Us

Copyright 2014 Brand Exponents All Rights Reserved

LOGO, IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Wygląd jest istotny, a wizerunek jest podstawą do budowania pozycji na rynku. Liczy się pierwsze wrażenie, dlatego przygotujemy dla Ciebie profesjonalną i wyrazistą identyfikację wizualną. Logo, księga znaku, strona WWW czy gadżety promocyjne – z nami Ci się uda.

Nowej firmie znak jest niezbędny LOGO

Trudno wyobrazić sobie firmę, która funkcjonuje, nie akcentując swoich działań atrybutami wizualnymi. To, jak zostanie zapamiętana, zależy w dużej mierze od logo. To zazwyczaj pierwszy element, który dostrzega odbiorca. Powinno być zatem charakterystyczne, ale zarazem przejrzyste i proste. Musi zapadać w pamięć i wzbudzać zaufanie – to Twój znak rozpoznawczy.

Samo logo to nie wszystko – IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Masz już wizerunek i chcesz go odświeżyć? W naszej ofercie znajduje się nie tylko tworzenie i budowanie nowej marki, ale też rebranding i odświeżenie istniejącej. Doradzimy i pomożemy stworzyć nowoczesny wizerunek firmy pomagający przyciągnąć klientów.

Spójność identyfikacji w każdej sytuacji – KSIĘGA ZNAKU

Na koniec warto pamiętać o ważnym elemencie każdej profesjonalnej identyfikacji, jaką jest księga znaku. W niej wytłumaczymy w prosty sposób używanie znaku, stylistykę, kolory, fonty (czcionki) i podstawowe zasady używania nowego brandingu. Dzięki sumiennemu wdrażaniu i używaniu księgi znaku każdy klient bez trudu z daleka rozpozna Twoją firmę – z nami Cię zapamiętają.