Follow Us

Copyright 2014 Brand Exponents All Rights Reserved

MONTAŻ WIDEO, FILMY Z DRONA

Chcesz odejść od standardowych zdjęć, marzysz o czymś nieszablonowym? Może chcesz wykorzystać w swojej kampanii reklamowej zapierające dech w piersiach zdjęcia z lotu ptaka? Skorzystaj z drona.

Dzięki filmom kręconym z powietrza spojrzysz na świat z zupełnie innej perspektywy, a dzięki naszym licencjonowanym pilotom, którzy posiadają doświadczenie i dostęp do najnowszych technologii, reklama wideo wkracza na wyższy poziom.

Z powietrza wykonujemy pojedyncze ujęcia lub całe produkcje filmowe. Stabilny film uzyskujemy dzięki specjalnej konstrukcji z 3-osiową stabilizacją kamery.

Zobacz to, czego normalnie nie dostrzeżesz.

Filmowanie z powietrza zapewnia niezwykłe ujęcia i panoramy, zazwyczaj unikalne kadry do produkcji filmowej i reklamowej, oraz
dotarcie do mało dostępnych miejsc, ze zmniejszeniem ryzyka i zaangażowania wielu osób.

Również montaż i animacja nie ma przed nami tajemnic. Wykorzystaj to! Dobrze dobrana muzyka, pomysłowy i precyzyjny montaż potrafią dać świetny efekt.

Siła oddziaływania wideo jest nieporównanie większa niż obrazu statycznego. Wykonujemy między innymi spoty reklamowe, filmy promocyjne i czołówki. Zapewniamy wysokiej jakości postprodukcję. Tworzymy za pomocą najnowszych technologii, zaawansowanych technik kompozycji i animacji komputerowych.
Nieustannie oczekujemy wyzwań. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – słuchamy i rozmawiamy, byś był w stu procentach zadowolony. Twoje zadowolenie jest dla nas tak samo ważne jak realizacja, którą wykonujemy.

Gwarantujemy jakość wysokich lotów.