Follow Us

Copyright 2014 Brand Exponents All Rights Reserved

COPYWRITER

Naszym wielkim atutem jest SŁOWO. Wyobraźnia podpowiada nam niezliczone pomysły, a my tworzymy treści – oryginalne i poprawne językowo.

Dbałość o język, to obok strony wizualnej, podstawowy aspekt dobrej reklamy. Z nami nie będziesz musiał przedzierać się przez zawiłości stylistyczne i biedzić się nad interpunkcją – nasz zespół się tym zajmie!

Reklama prasowa, radiowa, telewizyjna

Zadbamy o to, by Twoje prezentacje były chwytliwe, zapadające w pamięć i rozbudzające ciekawość. Masz świetny produkt? My opowiemy o nim przy pomocy słów, obrazów i dźwięków.

Teksty i hasła reklamowe

Stworzymy dla Ciebie najwyższej jakości materiały promocyjne –   ulotki, katalogi, broszury, w których   tekst będzie współgrał ze świetną grafiką. Zadbamy o dobrze dobrane słowa i ułożymy dla Ciebie nieszablonowe hasło, które będzie identyfikować Twoja firmę.

Teksty na strony internetowe

Napiszemy teksty na Twoją witrynę zawierające słowa kluczowe. Kluczowe dla Twojego sukcesu. To one go wzmocnią i nadadzą mu właściwy kierunek.

Pamiętaj, używanie poprawnego języka i odpowiednio dobranego słownictwa wpływa na wiarygodność Twojej firmy.
Słowo ma ogromną moc – to ono przekonuje klientów do podejmowania korzystnych dla Ciebie działań. Dobry tekst, to tekst przejrzysty, interesujący, wciągający i rzetelny. Czyli nasz.

Wszystko to wpłynie na wizerunek Twojej firmy i postrzeganie Cię w mediach.

Wyróżnij się z nami. Nas zawsze możesz trzymać za słowo.