Follow Us

Copyright 2014 Brand Exponents All Rights Reserved

REKLAMA INTERNETOWA i PUBLIKACJE MOBILNE

Dziś, w czasach mobilności, coraz większe znaczenie ma docieranie do odbiorcy każdymi, coraz to szerszymi drogami. Sam zadrukowany papier już nie wystarczy, by się przebić – konkurencja nie śpi. W świecie, który został niemal zdominowany przez urządzenia z dostępem do internetu, trzeba mieć dobry pomysł na mobilne projekty, aby być na czele.

Reklama

Reklama dostarczana za pośrednictwem urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety jest jednym z najszybciej rosnących segmentów rynku reklamowego, dlatego chcemy rozszerzyć ofertę dla naszych klientów także i na tej płaszczyźnie. Dziś z pełną świadomością możemy zaproponować klientom przeróżne formy reklamy na te urządzenia. Od statycznej – plakatowej, przez dynamiczną – z galeriami zdjęć, filmami czy animacjami, do w pełni funkcjonalnych interaktywnych aplikacji reklamowych. Dzięki takim formom reklamy będziesz mógł prezentować swoją markę jako jeden z najlepszych!

E-mail marketing

Według wielu statystyk e-mail marketing również rośnie w siłę. Polacy coraz częściej pocztę sprawdzają właśnie na urządzeniach mobilnych. Tym samym wzrasta również liczba kupujących wykorzystujących ten kanał sprzedaży. Warto pomyśleć o skutecznym, responsywnym mailingu, który przechodzi właśnie metamorfozę i zmienia się z tandetnego, szarego spamu w ciekawą, przyjazną dla oka zachętę.

Serwisy internetowe

Zapewnimy Ci optymalizację serwisów internetowych, przygotujemy grafiki i reklamy w aplikacjach mobilnych i na stronach internetowych. To najszybsza i najskuteczniejsza forma interakcji na linii reklamodawca – odbiorca. Śledzimy najnowsze trendy, jesteśmy młodzi i nowocześni, dlatego możesz być pewien, że z nami Twoja reklama będzie jak się patrzy.