Follow Us

Copyright 2014 Brand Exponents All Rights Reserved

SKŁAD GAZET I MAGAZYNÓW, REKLAMA

Jeśli chcesz istnieć w świadomości klientów, nasze bystre oko zaprojektuje dla Ciebie reklamy prasowe, makiety, layouty gazet, dodatków i innych wydawnictw drukowanych – również w językach obcych.

REKLAMA INTERNETOWA I PUBLIKACJE MOBILNE

W czasach mobilności coraz większe znaczenie ma docieranie do odbiorcy każdymi, coraz to szerszymi drogami. Urządzenia mobilne są najlepszym kanałem przekazu. To najszybsza i najskuteczniejsza forma interakcji na linii reklamodawca – odbiorca.

LOGO, IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Wygląd jest istotny, a wizerunek jest podstawą do budowania pozycji na rynku. Liczy się pierwsze wrażenie, dlatego przygotujemy dla Ciebie profesjonalną i wyrazistą identyfikację wizualną.

MONTAŻ WIDEO, FILMY Z DRONA

Chcesz odejść od standardowych zdjęć, marzysz o czymś nieszablonowym? Może chcesz wykorzystać w swojej kampanii reklamowej zapierające dech w piersiach zdjęcia z lotu ptaka? Skorzystaj z drona.

COPYWRITER

Nowoczesność nowoczesnością, ale naszym istotnym atutem jest SŁOWO. Starannie kroczymy literka po literce, przedzierając się przez lingwistyczne labirynty. Wyobraźnia rodzi niezliczone pomysły, które przelewamy za pomocą klawiatury – tworząc treści oryginalne, zabawne i poprawne językowo.

STRONY WWW

W dzisiejszym świecie nie można mówić o prowadzeniu biznesu bez własnej strony internetowej. Mówi się nawet: „nie masz strony, nie istniejesz”. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu masz pewność, że tworzone przez nas strony WWW spełnią Twoje oczekiwania.
Facebook